32-канальний IP-відеореєстратор Provision-ISR NVR12-32800RFAN(2U)-VN з розпізнаванням облич для систем відеоспостереження
Бренд:Provision-ISR- Тип відеореєстратора: мережевий
- Кількість каналів: 32
- Стандарт відеосигналу: IP
- Роздільна здатність запису: 12 Мп (4000x3000)
- Вхідний потік: 320 Mbit/s
- Тип HDD: SATA, E-SATA
Provision-ISR NVR12-32800RFAN(2U)-VN — 32-канальний мережевий відеореєстратор для систем відеоспостереження з підтримкою запису відео до 12 Мп у реальному часі. Пристрій має пропускну здатність 320 Мбіт/с на вході та виході, підтримує декодування H.265S, H.265+, H.265 і H.264, а також локальне й віддалене відтворення до 16 каналів одночасно. Для зберігання записів передбачено вісім відсіків SATA, порт E-SATA та RAID-масиви. Реєстратор підтримує відеоаналітику, розпізнавання облич і номерних знаків, має тривожні входи й виходи. Відповідність NDAA та вбудований агент Check Point Quantum IoT Nano забезпечують додатковий рівень кіберзахисту.
Provision-ISR NVR12-32800RFAN(2U)-VN — 32-канальний мережевий відеореєстратор для систем відеоспостереження з підтримкою запису відео до 12 Мп у реальному часі. Пристрій має пропускну здатність 320 Мбіт/с на вході та виході, підтримує декодування H.265S, H.265+, H.265 і H.264, а також локальне й віддалене відтворення до 16 каналів одночасно. Для зберігання записів передбачено вісім відсіків SATA, порт E-SATA та RAID-масиви. Реєстратор підтримує відеоаналітику, розпізнавання облич і номерних знаків, має тривожні входи й виходи. Відповідність NDAA та вбудований агент Check Point Quantum IoT Nano забезпечують додатковий рівень кіберзахисту.
Ключові особливості
- Підключення до 32 мережевих IP-камер.
- Запис до 32 каналів у роздільній здатності 12 Мп у реальному часі.
- Вхідна та вихідна пропускна здатність — 320 Мбіт/с.
- Декодування H.265S, H.265+, H.265 і H.264.
- Підтримка HDMI-виходів і VGA; HDMI1 підтримує роздільну здатність до 4K при 30 Гц.
- До 32 каналів перегляду на першому моніторі та до 9 каналів на другому.
- Локальне й віддалене відтворення до 16 каналів одночасно.
- Вісім відсіків SATA для HDD до 10 ТБ кожен, один порт E-SATA та підтримка RAID 0/1/5/6/10.
- Відеоаналітика, зокрема DDA2, розпізнавання облич і номерних знаків, теплова карта та підрахунок об’єктів.
- 16 тривожних входів і 4 тривожні виходи, додатково підтримуються входи та виходи IPC.
- Два гігабітні Ethernet-порти з підтримкою відмовостійкості та конфігурації двох мереж.
- Відповідає вимогам NDAA; оснащений агентом кіберзахисту Check Point Quantum IoT Nano.
- Підтримує мобільний застосунок Provision Cam2 для iOS та Android.
Технічні характеристики Provision-ISR NVR12-32800RFAN(2U)-VN
| Відео та запис | |
| Кількість відеоканалів | 32, через мережу |
| Запис у реальному часі | 32 канали, 12 Мп |
| Частота запису для 12 Мп | 800 к/с (PAL) / 960 к/с (NTSC) |
| Частота запису для 8 Мп | 800 к/с (PAL) / 960 к/с (NTSC) |
| Частота запису для 5 Мп і нижче | До 32 каналів у роздільній здатності запису |
| Запис 16 Мп | Не підтримується |
| Тип запису | Відео або відео з аудіо |
| Режими запису | За розкладом, вручну, за рухом, за датчиком, за аналітикою, POS та їхні комбінації |
| Вхідна пропускна здатність | 320 Мбіт/с |
| Вихідна пропускна здатність | 320 Мбіт/с |
| Формати декодування | H.265S, H.265+, H.265, H.264 |
| Можливості декодування | 1 канал — 12 Мп; 4 канали — 4 Мп; 9–32 канали — D1 |
| Виходи для моніторів | HDMI1: 4K при 30 Гц, 1080P, 1280 × 1024; HDMI2 і VGA: 1080P, 1280 × 1024 |
| Режим перегляду | Незалежний: до 32 каналів на моніторі 1 і до 9 каналів на моніторі 2 |
| Віддалений перегляд | До 160 каналів, обмежено вихідною пропускною здатністю |
| Корекція зображення «риб’яче око» | VMS та локально — один канал за раз; веб — один канал за раз |
| Відеоаналітика | |
| Аналітика | Саботаж камери, DDA2 із класифікацією об’єктів, пошук DDA, перетин лінії, стерильна зона, моніторинг об’єктів, виявлення тривалого перебування, незаконне паркування, детекція аномального звуку, теплова карта, підрахунок об’єктів за лінією та в зоні, Smart Search, розпізнавання облич і номерних знаків (LPR), тепловізійний режим, скупчення людей, вторгнення людей |
| Канали аналітики на основі IPC | 32 канали, за умови підтримки функцій камерою |
| Канали аналітики на основі NVR | До 2 каналів DDA1 або до 2 каналів виявлення та розпізнавання облич, або до 6 каналів розпізнавання облич із виявленням на IPC; можливі комбінації |
| Роздільна здатність для аналітики | Від 1 Мп до 4K |
| Швидкість розпізнавання облич | 18 облич за секунду; підтримується 6 каналів |
| Розширене розпізнавання облич | До 2 IPC без підтримки ШІ з виконанням виявлення та розпізнавання облич реєстратором |
| Аудіо | |
| Аудіовхід | 1 RCA, лінійний, 1 кОм, плюс аудіовходи IPC |
| Аудіовихід | 1 RCA, 2,0 В амплітудного значення, 1 кОм, плюс аудіовиходи IPC та IP-динамік |
| Стиснення аудіо | G.711A / G.711U |
| Двосторонній аудіозв’язок | Є |
| Зберігання та резервне копіювання | |
| Відсіки для жорстких дисків | 8 × SATA |
| Максимальна ємність одного HDD | 10 ТБ |
| Порт E-SATA | 1 |
| Загальна максимальна ємність HDD | 90 ТБ |
| Підтримка RAID | RAID 0/1/5/6/10 |
| Порти USB | 2 × USB 2.0, 1 × USB 3.0 |
| Формат резервного копіювання | AVI без шифрування; приватний формат із шифруванням або без нього |
| Тривожні входи та виходи | |
| Тривожні входи | 16 + IPC |
| Тривожні виходи | 4 + IPC |
| Мережа та підключення | |
| Ethernet | 2 × RJ-45, 10/100/1000 Мбіт/с, автоузгодження; підтримка відмовостійкості та конфігурації двох мереж |
| Мережеві протоколи | TCP/IPv4/IPv6, DHCP, DDNS, NTP, SMTP, SSL/TLS, UPnP, P2P, RTSP, FTP, HTTPS, 820.1X, SNMP, автоматичні звіти Ossia VMS |
| ONVIF | Повна підтримка пристроїв, профілі T/G, версія 20.12 |
| PoE-порти | Не передбачені |
| Керування PTZ-камерами | Через мережу: панорамування, нахил, зум, передустановки, патрулювання, сканування, керування діафрагмою та фокусом |
| RS-485 | Підтримується підключення клавіатури C06 |
| Максимальна кількість онлайн-користувачів | 128 із керуванням правами доступу |
| Мобільний застосунок | Provision Cam2 для iOS та Android |
| ПЗ для ПК/Mac | Ossia VMS Standard / Enterprise |
| Веббраузери | Chrome, Firefox, Safari, Edge, Opera; до 4 каналів перегляду або відтворення. P2P-вебз’єднання потребує плагіна. Також підтримується Internet Explorer |
| Кіберзахист і відповідність | |
| Відповідність NDAA | Так |
| Сторонній кіберзахист | Агент Quantum IoT Nano від Check Point |
| Методи кіберзахисту | Захист від ін’єкцій командної оболонки, моніторинг файлів, захист таблиці імпорту, динамічний захист пам’яті |
| Загальні характеристики | |
| Живлення | Змінний струм 100–240 В |
| Споживана потужність без HDD | 30 Вт |
| Робоча температура | Від 0 до +50 °C |
| Габарити (Ш × Г × В) | 445 × 436 × 90 мм |
| Версія прошивки, для якої наведені характеристики | v1.4.13.88449_RD260615; функції можуть змінюватися залежно від версії прошивки |
Ціна Provision-ISR NVR12-32800RFAN(2U)-VN
Купуючи даний товар в маркетплейсі Bezpeka Club, Ви завжди можете бути впевнені у найкращій ціні, оскільки ми регулярно моніторимо ринкові ціни на всі товари систем безпеки. У вартість товару входить передпродажна консультація, технічний супровід та офіційна гарантія.
Корисні статті
Всі|
Тип відеореєстратора
|
мережевий |
|
Кількість каналів
|
32 |
|
Тип підключення
|
дротовий |
|
Макс. кількість користувачів
|
128 користувачів онлайн |
|
Стандарт відеосигналу
|
IP |
|
Тип відеосигналу
|
мережевий |
|
Роздільна здатність запису
|
12 Мп (4000x3000) |
|
Вхідний потік
|
320 Mbit/s |
|
Швидкість запису
|
до 960 к/с (NTSC) / 800 к/с (PAL) сумарно |
|
Відео стиснення
|
H.265, H.265+, H.265S, H.264 |
|
Підтримка IP-камер
|
32 канали |
|
Підтримка аналогових камер
|
немає |
|
Відеоінтерфейси
|
VGA, 2 х HDMI |
|
Операційна система
|
немає даних |
|
Режими запису
|
за розкладом, вручну, за рухом, за датчиком, за аналітикою, POS та всі їх комбінації |
|
Кількість HDD
|
8 |
|
Тип HDD
|
SATA, E-SATA |
|
Об’єм зберігання на HDD
|
до 10 ТБ на кожен SATA HDD, до 90 ТБ загалом з урахуванням E-SATA; підтримка RAID 0/1/5/6/10 |
|
USB
|
2 × USB 2.0, 1 × USB 3.0 |
|
Мережевий інтерфейс
|
2 × RJ-45 10/100/1000 Мбіт/с |
|
Мережеві протоколи
|
TCP/IPv4/IPv6, DHCP, DDNS, NTP, SMTP, SSL/TLS, UPnP, P2P, RTSP, FTP, HTTPS, 802.1X, SNMP, Auto Report (Ossia VMS) |
|
Сумісність
|
ONVIF 20.12, Profile T/G |
|
Потокова передача
|
немає даних |
|
Відео бітрейт
|
немає даних |
|
Аудіо інтерфейси
|
1/1 |
|
Аудіо компресія
|
G.711A, G.711U |
|
Тип датчика руху
|
програмний |
|
Тривожні входи-виходи
|
16 тривожних входів + входи IP-камер, 4 тривожні виходи + виходи IP-камер |
|
Відео детекція
|
саботаж камери, DDA2 з класифікацією об’єктів, пошук DDA, перетин лінії, стерильна зона, моніторинг об’єктів, виявлення скупчення людей, незаконне паркування, детекція аномального звуку, теплова карта, підрахунок об’єктів за лінією та зоною, розумний пошук, розпізнавання облич, розпізнавання автомобільних номерів (LPR), тепловізійний режим, вторгнення людей |
|
Дія при спрацюванні тригера
|
немає даних |
|
Додаткові функції реєстратора
|
розпізнавання облич |
|
Smart функції
|
DDA2 з класифікацією об’єктів, пошук DDA, перетин лінії, стерильна зона, моніторинг об’єктів, виявлення скупчення людей, незаконне паркування, детекція аномального звуку, теплова карта, підрахунок об’єктів за лінією та зоною, Smart Search, розпізнавання облич, LPR, тепловізійний режим, вторгнення людей; 32 канали аналітики на основі IP-камер |
|
Програмне забезпечення
|
Ossia VMS Standard / Enterprise, Provision Cam2; вебдоступ через Chrome, Firefox, Safari, Edge, Opera та Internet Explorer |
|
Підтримка мобільних пристроїв
|
iOS, Android |
|
Підтримка виробників
|
немає даних |
|
Напруга живлення
|
100–240 В |
|
Споживання
|
30 Вт без HDD |
|
Підтримка PoE
|
немає |
|
Призначення
|
офіс, магазин, склад, виробництво |
|
Колір
|
чорний |
|
Матеріал корпусу
|
немає даних |
|
Габаритні розміри
|
445 х 436 х 90 мм |
|
Вага
|
немає даних |
|
Діапазон температур
|
від 0 °C до +50 °C |
|
Клас пристрою
|
середній |
|
Країна реєстрації бренду
|
Китай |
|
Країна-виробник
|
Китай |
Provision-ISR — ізраїльська багатонаціональна компанія та один із найшвидше зростаючих брендів відеоспостереження у світі.
Інші категорії виробника Provision-ISR




